Naturalne błoto z wodorostów – korzyści stosowania

Naturalne błoto z wodorostów staje się coraz bardziej popularne jako skuteczny sposób na detoksykację i leczenie wszelkiego rodzaju dolegliwości. Najpopularniejsza forma błota z wodorostów, znana jako drewno agarowe, była używana od setek lat do leczenia wszelkiego rodzaju dolegliwości. Drewno agarowe można stosować samodzielnie lub mieszać z innymi olejkami eterycznymi, takimi jak goździkowy, miętowy lub imbirowy. Oto kilka ważnych faktów na temat naturalnego błota z wodorostów, które pomogą Ci podjąć lepszą decyzję o jego zastosowaniu.

Naturalne błoto Guam

Dostępne są dwa rodzaje błota: słonowodne i słodkowodne. Błoto morskie dobrze sprawdza się w ciepłej wodzie, ponieważ właściwości wodorostów pochłaniają wilgoć. Z tego powodu ten rodzaj błota jest często używany w sporcie i sportach wodnych. Dla porównania błoto z wodorostów słodkowodnych działa najlepiej w chłodniejsze dni, ponieważ nie ma zdolności wchłaniania wilgoci. O wiele łatwiej jest też z nim pracować.

Jedną z najciekawszych właściwości naturalnego błota z wodorostów jest to, że ma niewiarygodną gamę właściwości leczniczych. Jak wspomniano powyżej, wodorosty są w stanie wchłonąć nadmierną wilgoć z otoczenia. Kiedy połączysz tę zdolność ze zdolnością błota do zawierania korzystnych minerałów, takich jak wapń i magnez, rezultaty mogą być naprawdę niezwykłe. Wiele schorzeń, w tym zapalenie stawów i niektóre choroby serca, można leczyć poprzez zwiększoną regulację ciśnienia krwi. Oprócz tego błoto może również stymulować produkcję żółci przez nasz organizm.

Wiele osób używa naturalnego błota z wodorostów do leczenia drobnych schorzeń. Można go jednak stosować również jako zabieg upiększający. Balsam można regularnie nakładać na twarz lub inne części ciała. Ten rodzaj błota przywróci nawilżenie suchej i popękanej skórze. Może również sprawić, że włosy staną się bardziej miękkie i gładsze.

Naturalne błoto z alg na cellulit

Wodorosty są w stanie wchłonąć nadmiar tłuszczu w organizmie. Niestety tłuszcz jest jedną z głównych przyczyn problemów w organizmie człowieka. Naturalne wodorosty zawierają duże ilości kwasów tłuszczowych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania komórek w całym organizmie. Komórki te regulują produkcję hormonów, a hormony pomagają regulować funkcje komórek w całym organizmie. Hormony odgrywają ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu hormonów w całym organizmie.

Błoto z wodorostów jest również korzystne ze względu na wysokie stężenie witamin. Istnieje wiele różnych witamin, które są korzystne dla zdrowia skóry. Nakładając błoto na ciało, możesz maksymalnie wykorzystać spożycie witamin przez skórę.

Ludzie od wieków stosują naturalne błoto z wodorostów jako skuteczny zabieg pielęgnacyjny. Ze względu na swoją rozpuszczalność w wodzie naturalne błoto z wodorostów może wnikać głęboko w skórę. Dzięki temu błoto dostarcza skórze przeciwutleniaczy, a to zapewnia skórze ochronę przed wolnymi rodnikami. Wolne rodniki uszkadzają skórę i mogą powodować przedwczesne starzenie się i szereg innych chorób. Nakładając na skórę naturalne błoto z wodorostów, możesz zredukować pojawianie się tych wolnych rodników.

Błoto czy krem

Używanie naturalnego błota z wodorostów na skórze jest również bardzo łatwe. Można go nakładać bezpośrednio na skórę lub można użyć naturalnego kremu pielęgnacyjnego na bazie błota. Istnieje wiele naturalnych kremów do pielęgnacji skóry, które zawierają naturalne błoto z wodorostów. Jeśli chcesz odnieść jak największe korzyści z naturalnego błota z wodorostów, powinieneś poszukać naturalnego kremu pielęgnacyjnego zawierającego błoto.

 • FIR Błotny koncentrat wyszczuplający brzuch i biodra 1kg
  FIR Błotny koncentrat wyszczuplający brzuch i biodra 1kg
  380,00
 • Błotny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy 1kg
  Błotny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy 1kg
  350,00
 • Błotny koncentrat wyszczuplający brzuch i biodra Fanghi dalga pancia e girovita 1kg
  Błotny koncentrat wyszczuplający brzuch i biodra Fanghi dalga pancia e girovita 1kg
  350,00
 • Chłodzący błotny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy
  Chłodzący błotny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy 1000g
  350,00
 • zestaw guam wyszczuplający błoto i żel
  Guam Zestaw FIR Błotny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy Fanghi dalga + FIR Żel
  418,00
 • FIR Błotny koncentrat wyszczuplający brzuch i biodra 500g
  FIR Błotny koncentrat wyszczuplający brzuch i biodra 500g
  220,00
 • Błotny koncentrat wyszczuplający brzuch i biodra Fanghi dalga pancia e girovita 500g
  Błotny koncentrat wyszczuplający brzuch i biodra Fanghi dalga pancia e girovita 500g
  210,00
 • Błotny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy pozbawiony jodu 500g
  Błotny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy pozbawiony jodu 500g
  210,00
 • Błotny koncentrat wyszczuplający dla skóry wrażliwej 500 g
  Błotny koncentrat wyszczuplający dla skóry wrażliwej 500 g
  210,00

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *