Body wrapping na cellulit, wszystko co należy wiedzieć

Według badań 90% kobiet, które mają cellulit, potrafi zidentyfikować okresy, w których najbardziej im to przeszkadza. Z tego 88% kobiet wskazuje lato jako porę roku, w której są one najbardziej niezadowolone z powodu cellulitu.


Jeśli potrafisz odnieść się do tego letniego niepokoju i towarzyszącego mu poczucia niepewności – nie jesteś sama. Ponieważ szacuje się, że nawet u 90% kobiet w pewnym momencie życia rozwinie się cellulit.

Na szczęście jest kilka rzeczy, które można zrobić, aby zwalczyć urażone dołeczki i wybrzuszenia. Jednym z nich jest okład na ciało na cellulit.

Nie powininniśmy bać się letniej zabawy – dlatego chcemy przybliżyć Ci wszystko, co musisz wiedzieć o body wrappingu. Odkryj nami łatwe rozwiązanie na cellulit, które możesz wykonać w zaciszu własnego domu.

Jak działa Body Wrapping na cellulit.

Body wrapping na cellulit składają się z plastikowego lub lnianego prześcieradła (lub w niektórych przypadkach koca) owiniętego wokół obszarów ciała, które chcesz wyleczyć z cellulitu. Na przykład możesz zrobić okład na brzuch lub na nogę.

Pod folią nakładana jest warstwa naturalnych związków. Te składniki są przeznaczone do rozwiązywania problemów w okolicy, które powodują, że cellulit wydaje się widoczny.

Po nałożeniu mieszanek i przykryciu folią należy je pozostawić na 30 do 40 minut. W tym czasie może pojawić się pocenie, które jest nieodzowną częścią procesu i jest pożądane ze względu na detoksykację. To dodatkowo pomoże zredukować cellulit i wygładzić skórę wybranej części ciała.

Okłady na ciało są często włączane do zabiegów w salonach kosmetycznych. Dzięki dostępnej gamie produktów Guam, możemy teraz przeprowadzać te zabiegi w domu, bez konieczności wychodzenia z domu. Kuracje w salonach mogą różnić się jedynie obejmowaną powierzchnią, gdyż zwykle pokrywają całe ciało. Jednak zabiegi w domu dają większy komfort działania i skupienia się na wybranych partiach ciała.

Czy mogę spodziewać się dyskomfortu związanego z Body Wrappingiem?

Nie. Okłady na ciało nie powodują dyskomfortu. Należy jedynie zwrócić uwagę, aby nie wiązać zbyt mocno folii wokół ciała.

Jedyne co poczujesz, to ciepło, które jest naturalnym elementem procesu. Jest ono dobre, ponieważ ciało, które się poci, uwalnia toksyny ze skóry w owiniętym obszarze. Możesz też spotkać się z „uczuciem mrowienia”, które jest efektem działania składników preparatu na tkanki i mikrokrążenie skóry, co pomaga zredukować cellulit.

Czy mogę spodziewać się innych efektów?

Poza działaniem i redukcją cellulitu, okłady na ciało odżywią i nawilżą skórę. Dodatkowo oczyszczą skórę z toksyn.

Twoja skóra pozostaje jędrna i elastyczna, a także jedwabiście miękka i gładka, ponieważ naturalne składniki aktywne zawarte w okładach z wodorostów są korzystnymi związkami dla skóry. Jest to związane z tym, że preparaty do Body Wrappingu lepiej wchłaniają się w skórę pod okładami, niż w przypadku samego nałożenia na gołą skórę.

Jak robić okłady

Body wrapping na ciało w domu jest bardzo łatwy i tani do wykonania, gdyż nie musisz ponosić kosztów salonu, a zabieg wykonasz we własnym domu.

Przed rozpoczęciem zabiegu, umyj skórę, a następnie nałóż błoto antycellulitowe na tę część ciała, którą chcesz pozbawić cellulitu. Następnie zawiń folią spożywczą wybraną część ciała i poczekaj 30-40 minut.

Ten czas jest dla Ciebie, przeznacz go na odpoczynek i relaks jak w SPA. Możesz poczytać książkę lub po prostu poleżeć. Ciało zrelaksowane zwiększy przepływ krwi do tego obszaru i poprawi produkcję ciepła i potu.

Ponieważ okłady na ciało powodują pocenie się – niezależnie od tego, czy leżysz nieruchomo, czy poruszasz się – dobrze jest pić dużo wody, aby upewnić się, że jesteś nawodniony podczas tego procesu.

Jak najlepiej wykorzystać moc alg morskich Guam

Aby jak najlepiej wykorzystać okłady do ciała w domu, warto poznać kilka sztuczek.

Po pierwsze, upewnij się, że kupujesz tylko oryginalne produkty i tylko wysokiej jakości. W ten sposób będziesz mieć pewność najlepszych rezultatów.

Wykorzystać moc alg w body wrappingu używając również peelingów, które dodatkowo pomogą pozbyć się martwego naskórka. Pomoże to aktywnym składnikom lepiej przedostać się do głębszych warstw skóry.

Po zakończeniu zabiegu Body wrappingu i owijania ciała, można również zastosować żel wzmacniający po owinięciu.

Czego mogę się spodziewać po zabiegach Body wrapping na cellulit

Wielokrotnie możemy spotkać się z negatywnymi opiniami odnośnie Body wrappingu na ciało jako nieskutecznych form walki z cellulitem. O ile okłady na ciało nie usuwają cellulitu trwale, są jednak bardzo skuteczne w redukcji cellulitu i przede wszystkim są naturalnym sposobem. Są do tego wygodne, można je wykonać we własnym domu i dużo taniej niż w salonie SPA.

Mimo, że efekty zabiegu nie są wieczne, efekt cellulitu można przedłużyć stosując krem antycellulitowy. Dzięki kontynuowaniu okładów Body wrapping będziesz w stanie utrzymać gładką i nawilżoną skórę, bez cellulitu, przez cały czas.

Już nigdy nie będziesz musiała obawiać się sytuacji, gdy będziesz musiała odsłonić uda, na przykład na plaży lub na basenie. Mamy kilka sposobów, aby na cellulit na udach i nogach.

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *