Body wrapping – korzyści stosowaniu okładów z błota w domu

Słyszałaś już o body wrappingu? Myślisz, że to zabieg dostępny tylko w salonach SPA, a kosmetyki do body wrappingu są dostępne tylko dla profesjonalistów.

Codziennie dbasz do skórę twarzy, włosy i paznokcie? A dlaczego nie zadbasz o skórę ciała? Jest to największy organ, który także wymaga troski.

Domowy body wrapping na cellulit może przynieść wiele korzyści dla twojego ciała. Daje wiele, w tym oczyszcza, nawilża i przeciwdziałanie efektom starzenia.

Wiele razy opisywaliśmy jak zrobić samej okłady z błota w domu. Wystarczą preparaty Guam i folia spożywcza, a potem to już tylko odpoczynek i relaks. Poza tym poniżej przedstawiamy zalety okładów z błota Guam:

Oczyszczaj ciało z body wrappingiem

W ciągu dnia nasz organizm produkuje toksyny i zanieczyszczenia. Okłady z błota Guam pomagają organizmowi uwolnić toksyny i wyprowadzić je na zewnątrz przez skórę.

Guam wykorzystuje ciepło twojego ciała po nałożeniu. Kiedy się pocisz, twoje ciało uwalnia zanieczyszczenia i wydala toksyny. Pozbywasz się ich podczas spłukiwania błota po zakończonym zabiegu.

Złuszczaj skórę

Preparaty Guam podczas zabiegu body wrappingu wspomagają naturalne procesy złuszczania i peelingu oraz tworzenia nowej skóry. Sama wiesz jak ważne jest pozbywanie się starej skóry z powierzchni.

Martwy naskórek sprawia, że Twoja skóra wygląda matowo, zatyka pory i zapobiega wchłanianiu wilgoci przez organizm. Okłady Guam pomagają usunąć matowy i martwy naskórek.

Stary naskórek zostanie spłukany wraz z błotem podczas mycia po zabiegu.

Body wrapping nawilża skórę

Gdy usuniesz toksyny i martwy naskórek, Twoja skóra jest teraz gotowa do wchłonięcia wilgoci. Nawilżona skóra jest miękka i elastyczna – jest młoda.

Kiedy Twoja skóra jest odwodniona, ma matowy wygląd i swędzi. Zauważysz także drobne linie i nierówny wygląd.
Ciepło z okładu zmiękczy Twoją skórę i otworzy pory. Pomoże to Twojej skórze wchłonąć jeszcze więcej wilgoci.

Popraw i napnij swoją skórę

Pocenie się wspomniane powyżej to nic innego jak uwalnianie nadmiaru zgromadzone w ciele wody. Okłady pomagają zredukować cellulit, zmniejszając ilość wody w organiźmie.

Kiedy zmniejszysz ilość zatrzymywanej wody, Twoja skóra napina się i staje się pięknie gładka.

Najbardziej skuteczny rodzaj owinięcia zawiera wodorosty iridaea. Nawet kilka kilogramów wagi wody może mieć wpływ na wygląd cellulitu. Możesz wzmocnić efekt zabiegu masując ten obszar. Takie postępowanie zwiększy przepływ krwi i pomoże pozbyć się nadmiaru płynu.

Popraw elastyczność skóry

Starzejąca się skóra traci zdolność rozciągania, a następnie powracania do swojego pierwotnego stanu, co prowadzi do powstawania zmarszczek i rozstępów.

Body wrapping pomaga odżywić skórę dostarczając jej niezbędnych mikro- i makroelementów. Gdy zapewnisz skórze dopływ składników odżywczych i przeciwutleniaczy, skóra młodnieje o kilka lat, będzie bardziej jędrna, a mniejsze zmarszczki znikną.

Popraw swoje samopoczucie

Regularne okłady z błota Guam odżywiają, nawilżają i poprawiają wygląd twojej skóry. Z młodszą skórą, pozbawioną cellulitu możesz pokazać się w ulubionym kostiumie kąpielowym i odzyskać pewność siebie.

Może jesteś tuż o kuracji odchudzającej, a może przygotowujesz się do ważnego wydarzenia w twoim życiu. Pomyśl tylko jak dobrze będziesz się czuła w “nowym ciele”.

Odpocznij

Daj sobie trochę czasu. Podczas zabiegu body wrappingu twoje ciało odpręża się i relaksuje. Too ważne po ciężkim dniu. Okłady wykonywane w domowym zaciszu wymusza na topie co najmniej 30 minut spokojnego leżenia lub siedzenia z książką lub filmem. To magiczny czas tylko dla Ciebie.

Wiele blogerek poleca w tym czasie zapalenia świecy zapachowej w pobliżu, szczególnie polecana jest lawenda, która działa relaksująco.

Wzmocnij swoją skórę

Jak wspomnieliśmy wcześniej, skóra wymaga ciągłego dostarczania składników odżywczych. Poprawiają one wygląd i koloryt skóry. Wpływają też pozytywnie na starzejącą się skórę, która traci swoją elastyczność. Wiotka skóra łatwiej pokazuje cellulit. Naturalne algi morski zawarte w preparatach Guam dostarczają twojej skórze niezbędnych składników, poprawiając jej ogólny stan. Skóra staje się gładsza, elastyczna, napięta i mocniejsza – zdrowsza.

Guam działa

Guam jest znanym na świecie producentem naturalnych produktów z alg morskich. Błota i kremy sprawdzają się w domowej pielęgnacji, jak również w gabinetach SPA. Polecane są dla kobiet w każdym wieku.

 • FIR Błotny koncentrat wyszczuplający brzuch i biodra 1kg
  FIR Błotny koncentrat wyszczuplający brzuch i biodra 1kg
  380,00
 • Błotny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy 1kg
  Błotny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy 1kg
  350,00
 • Błotny koncentrat wyszczuplający brzuch i biodra Fanghi dalga pancia e girovita 1kg
  Błotny koncentrat wyszczuplający brzuch i biodra Fanghi dalga pancia e girovita 1kg
  350,00
 • Chłodzący błotny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy
  Chłodzący błotny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy 1000g
  350,00
 • zestaw guam wyszczuplający błoto i żel
  Guam Zestaw FIR Błotny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy Fanghi dalga + FIR Żel
  418,00
 • FIR Błotny koncentrat wyszczuplający brzuch i biodra 500g
  FIR Błotny koncentrat wyszczuplający brzuch i biodra 500g
  220,00
 • Błotny koncentrat wyszczuplający brzuch i biodra Fanghi dalga pancia e girovita 500g
  Błotny koncentrat wyszczuplający brzuch i biodra Fanghi dalga pancia e girovita 500g
  210,00
 • Błotny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy pozbawiony jodu 500g
  Błotny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy pozbawiony jodu 500g
  210,00
 • Błotny koncentrat wyszczuplający dla skóry wrażliwej 500 g
  Błotny koncentrat wyszczuplający dla skóry wrażliwej 500 g
  210,00

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *