Co mogą dla Ciebie zrobić kremy antycellulitowe

Krem redukujący tkankę tłuszczową Thiomucase Anti Cellulite występuje zarówno w wersji lekkiej, jak i średniej. Lekka wersja dostępna jest w opakowaniu podobnym do oryginalnego kremu Thiomucase. Ten jest również dostarczany z miarką. Wersja średnia jest dostępna w małej butelce. Posiada również większą miarkę.

Thiomucase Anti Cellulite Fat Burner krem 50 ml. Thiomucase Anti Cellulite Fat Burner to skuteczny krem antycellulitowy zawierający składniki aktywne, które działają bezpośrednio na źródło cellulitu, skutecznie go redukując. Jego unikalna skoncentrowana formuła działa bezpośrednio na źródło cellulitu, niwelując go w niemal natychmiastowy sposób. Niektóre ze składników zawartych w tym kremie to: Thiomutrients, Cynergy TK, Phytessence Wakame, Grape Seed Extract i inne. Twierdzi się, że ten krem jest w stanie zmniejszyć wygląd cellulitu o ponad 60%.

Thimutrienty to ekstrakty roślinne, które okazały się korzystne w zapobieganiu i redukcji cellulitu. Ekstrakty te obejmują aloes, lawendę linalolową, dziką różę, bergamotkę, mirrę, bluszcz hedera helix i inne. Wszystkie te składniki pomagają w utrzymaniu zdrowej skóry, dostarczając niezbędnych składników odżywczych, takich jak przeciwutleniacze i lipidy. W efekcie pomagają zapobiegać odkładaniu się tkanki tłuszczowej, dzięki czemu cellulit jest mniej widoczny gołym okiem.

Cynergy TK to przełomowy składnik wprowadzony przez Cytogenix Pharmaceuticals w 2021 roku. Jest uważany za najsilniejszy przeciwutleniacz występujący w przyrodzie, dzięki czemu pomaga w spalaniu tłuszczów, dzięki czemu wyglądasz i czujesz się szczuplejszy i młodszy. W rzeczywistości wiele firm kosmetycznych używa go od tego czasu, aby kremy antycellulitowe i inne produkty do skóry były bardziej skuteczne i wydajne.

Phytessence Wakame to japońskie wodorosty morskie, używane w celach leczniczych od czasów starożytnych. Pomaga obniżyć poziom złego cholesterolu i zwiększyć poziom dobrego, zapewniając w ten sposób lepsze krążenie krwi w całym ciele. Zapobiega również rozpadowi zdrowych komórek w organizmie, co prowadzi do powstawania cellulitu. Te składniki sprawiają, że jest to najskuteczniejsza kombinacja do szybkiego pozbycia się cellulitu.

Ekstrakt z pestek winogron to kolejny składnik, który jest bardzo przydatny w walce z cellulitem. Pomaga wzmacniając tkankę łączną i odporność skóry na komórki tłuszczowe. Pomaga również w produkcji kolagenu, który naprawia uszkodzenia skóry i zmniejsza widoczność zwiotczałej skóry. Z tym wiążą się jednak pewne wady, ponieważ można go nakładać tylko na powierzchnię ciała, na której występuje cellulit.

Innym bardzo popularnym kremem antycellulitowym jest Cetaphil. Ten produkt jest wytwarzany z ekstraktu ślimaka waleni. Zawarty w nim składnik to DIM, dzięki czemu jest wysoce skuteczny w redukcji cellulitu na udach, pośladkach i brzuchu osoby. Wygładza teksturę skóry. Jednak osoby, które mają genetyczną skłonność do cellulitu, mogą nie być w stanie używać tego produktu, ponieważ nie został on jeszcze zatwierdzony do użytku przez dermatologów.

Wszystkie wyżej wymienione składniki są łatwo dostępne w domu bez recepty i porady lekarza. Są bezpieczne do spożycia i nie powodują żadnych skutków ubocznych po spożyciu. Jeśli więc chcesz pozbyć się cellulitu w jak najkrótszym czasie bez uciekania się do zabiegów medycznych, wypróbuj te naturalne środki. Może nie jest to idealne rozwiązanie, ale jest najbliższe ideałowi.

Jedna rzecz, którą powinieneś wiedzieć o leczeniu cellulitu; większość z nich oferuje szybkie i tymczasowe rozwiązanie Twojego problemu. Podczas gdy niektóre z nich działają na cellulit na krótką metę, ich działanie słabnie i cellulit pojawia się ponownie po miesiącach lub latach. Ponadto wiele z tych zabiegów na cellulit zmniejsza lub usuwa nadmiar komórek tłuszczowych, które mogły nagromadzić się pod skórą. Ale jeśli nie sprawisz, że cellulit będzie mniej widoczny poprzez przestrzeganie zdrowej diety i stylu życia, te zabiegi przyniosą niewielki lub żaden efekt. Innymi słowy, może nawet sprawić, że cellulit będzie bardziej widoczny!

Najważniejsze jest to, że wszystkie te zabiegi na cellulit pomogą tylko wtedy, gdy prowadzisz zdrowy tryb życia i stosujesz dietę, która nie gromadzi toksyn w twoim ciele. Jeśli nie chcesz być brzydki tylko dlatego, że przytyłeś kilka kilogramów lub cali, musisz przejść na dietę, która nie gromadzi komórek tłuszczowych ani nie zapobiega ich zrzucaniu. To oznacza koniec McDonalda i lodów, napojów gazowanych lub wysokokalorycznych. Zamiast tego skup się na jedzeniu dużej ilości owoców i warzyw oraz codziennym przyjmowaniu multiwitamin i suplementów, aby utrzymać równowagę ciała i przyspieszyć metabolizm.

Nie musisz wydawać fortuny, aby znaleźć kremy lub balsamy, które skutecznie zwalczają cellulit. Pamiętaj jednak, że większość tych kremów i balsamów zawiera te same składniki, co przeciętne tanie kosmetyki masowe: olej mineralny, sztuczne konserwanty, alkohole i parabeny. Więc chociaż możesz szukać skutecznego środka na cellulit, staraj się nie marnować pieniędzy na produkty, które nie będą działać!

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *