Jak pozbyć się cellulitu na udach

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele kremów redukujących cellulit. Większość z tych produktów do stosowania miejscowego zawiera takie składniki jak dehydroepiandrosteron siatkówki (R&D), kofeina, kwas mlekowy, witamina A, kapsaicyna, kofeina, kwas mlekowy, beta-hydroksykwas, dimetikon, mentol, aloes, ekstrakt z ogórka, mentol, adenozyna, triklosan, dwusiarczek , trien, kwas glikolowy, kwas mlekowy, lecytyna, hedera helix ivy, bioflawonoidy i dekstroza. Wykazano, że wszystkie z nich pomagają w redukcji cellulitu u dużej liczby kobiet. Większość z nich nie działa na wszystkich, a niektóre mogą powodować nieprzyjemne skutki uboczne, jeśli są stosowane niewłaściwie lub w dużych ilościach.

Jednym z najpopularniejszych kremów do redukcji cellulitu jest firma Revitol. Ten krem zawiera unikalną, zastrzeżoną mieszankę naturalnych składników, w tym olej z pestek winogron, masło shea, kwas alfa liponowy, resweratrol, kwercetynę, kofeinę, ekstrakt z soku z aloesu, rumianek, ekstrakt z pestek winogron i witaminę E. Ten konkretny krem koncentruje się na zwiększeniu ilości kolagenu produkcji, a także zmniejszający się obrót komórkowy i zatrzymywanie płynów. Pomaga również stymulować produkcję elastyny. Wzrost produkcji kolagenu pomaga ujędrnić tkankę łączną.

Kolejny krem redukujący cellulit dostępny bez recepty został zaprojektowany przez Cytokill. Nazywa się masaż termokomórkowy i jest urządzeniem grzewczym, które zapewnia przepływ ciepłej energii do ciała. Przepływ ciepła stymuluje krążenie i pomaga zredukować cellulit, poprawiając jednocześnie koloryt. Zwiększa również drenaż limfatyczny.

Niektóre z najlepszych kremów redukujących cellulit w ogóle nie zawierają syntetycznych chemikaliów. Najlepsze z nich w ogóle nie zawierają syntetycznych chemikaliów, ale składają się głównie z naturalnych składników. Wiele z najlepszych kremów zawiera składniki, które, jak udowodniono naukowo, redukują cellulit, takie jak ekstrakt z soku z aloesu, masło shea, ekstrakt z pestek winogron, ekstrakt z soku z aloesu, witamina E i kwercetyna. Wiadomo, że wszystkie te składniki zwiększają produkcję kolagenu.

Istnieje kilka metod nieinwazyjnej redukcji cellulitu, ale jedną z najlepszych jest konturowanie. Konturowanie polega na wyrzeźbieniu skóry, aby zmniejszyć widoczność wypukłych obszarów. Wiele razy lekarze wykonują zabieg chirurgiczny znany jako procedura „konturowania”, w której napina się tłuszcz, mięśnie lub skórę w celu zmniejszenia wyglądu cellulitu. Jednak wiele osób, które potrzebują nieinwazyjnej redukcji cellulitu, często nie chce poddać się zabiegowi chirurgicznemu, ponieważ nie chcą wydawać pieniędzy na operację i nie chcą ryzykować operacji na swoim ciele w celu uzyskać mniej niż pożądany wynik.

Odpowiedzią na nieinwazyjną redukcję cellulitu jest świetna metoda znana jako redukcja cellulitu poprzez stosowanie kremów. Kremy te są na ogół stosowane z wykorzystaniem mezoterapii, która jest opcją leczenia wykorzystującą wysokie stężenia związków chemicznych w celu leczenia różnych części ciała. Ta metoda może być również stosowana do leczenia i zmniejszania innych stanów, w tym włóknistych pasm, pajączków i nadmiernego obrzęku skóry.

Aby zredukować cellulit, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to dokonać pewnych zmian w swojej diecie i rutynie ćwiczeń. Ponieważ cellulit jest spowodowany przez komórki tłuszczowe uwięzione w skórze, jedynym sposobem na wyeliminowanie tego tłuszczu z organizmu jest jego spalenie. Aby jednak cellulit zniknął, należy wprowadzić pewne zmiany w diecie i rutynie ćwiczeń. Będziesz musiał jeść mniej kalorii i zwiększyć aktywność fizyczną. Oznacza to, że powinieneś wykonać jakiś rodzaj treningu siłowego, aby pomóc swojemu ciału spalić nadmiar komórek tłuszczowych, które powodują problem.

Jeśli próbujesz pozbyć się cellulitu na udach, jedną z najlepszych metod, jakie możesz zrobić, jest masaż okolicy. Masowanie obszaru pomoże rozbić komórki tłuszczowe przyklejone do skóry. Chociaż masowanie ud z pewnością może zmienić wygląd Twojego cellulitu, najlepiej jest unikać używania ciepła na tym obszarze. Ciepło może w rzeczywistości spowodować pogorszenie cellulitu. Zamiast tego do złuszczania ud należy użyć ciepłej wody i peelingu do ciała.

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *