Krem na rozstępy

 • Krem na rozstępy do ciała i biustu 200 ml
  Krem na rozstępy do ciała i biustu 200 ml
  160,00

Jeśli zastanawiasz się nad najlepszym sposobem leczenia rozstępów, przed udaniem się do dermatologa musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że nie tylko można usunąć te ślady ze skóry, ale są one również całkowicie odwracalne. Wystarczy, że po każdym prysznicu lub kąpieli stosujesz skuteczny krem ​​nawilżający (z pomocą przychodzi marka Guam). Pomoże to zachować miękkość i nawilżenie skóry, co z kolei sprawi, że ślady będą mniej widoczne.

Inną rzeczą, którą możesz zrobić, jest zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny ​​w skórze poprzez proste wstrzyknięcia kolagenu. Są pewne kliniki i lekarze, którzy przeprowadzą tę procedurę i minie kilka tygodni, zanim zauważysz jakąkolwiek widoczną zmianę. Jeśli jednak jesteś zdeterminowany, aby pozbyć się tego problemu, może to być Twoja odpowiedź. Najlepsze jest to, że ta procedura jest bezbolesna i nie wymaga dużo czasu na regenerację.

Być może najlepszy zabieg na rozstępy to także taki, który można wykonać całkowicie w domu. Na rynku dostępnych jest wiele kremów, które twierdzą, że oferują pewien stopień poprawy, jeśli chodzi o wygląd Twojej skóry. Jednak przed użyciem któregokolwiek z tych kremów należy skonsultować się z lekarzem, który może doradzić, czy te kremy będą skuteczne. Należy również pamiętać, że niektóre kremy mogą zawierać składniki chemiczne, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie. Możesz to sprawdzić, zanim zaczniesz używać określonego produktu.

Najlepszy krem na rozstępy

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele kremów przeciw rozstępom. Jednak nie wszystkie z nich są sobie równe. Wiele z nich zawiera składniki, które mogą wyrządzić skórze więcej szkody niż pożytku. Na przykład wiele kremów twierdzi, że zawiera witaminę E, podczas gdy w rzeczywistości witamina E jest przeciwutleniaczem i udowodniono, że skutecznie zapobiega i redukuje rozstępy. Niestety, nie wszystkie kremy zawierają witaminy, które skutecznie zwalczą ten problem. Powiem ci, na co zwrócić uwagę przy wyborze.

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest krem ​​przeciw rozstępom, który zawiera składniki stymulujące wzrost komórek. Oprócz tego musi być bogaty w witaminę A i E. Jeśli nie zawiera tych dwóch niezbędnych składników odżywczych, nie będzie w stanie zrobić tego, co obiecuje. Nie będzie już mógł leczyć twojej skóry. Zamiast szukać kremu, który zawiera te dwa składniki odżywcze, wybierz taki, który go zawiera. Jest tańszy i pomoże Ci pozbyć się śladów na skórze.

Jaki krem na rozstępy wybrać

Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę jest krem ​​przeciw rozstępom, który zabezpiecza skórę przed dalszym uszkodzeniem podczas usuwania rozstępów. Jeśli w jakikolwiek sposób uszkodzi twoją skórę, na przykład blizny lub pieczenie, nie przyniesie ci to nic dobrego. Zamiast tego tylko pogorszy problem. Dlatego szukaj kremu przeciw rozstępom, który dodatkowo uszkadza skórę, pozostawiając ją nietkniętą i zdrową.

Wreszcie, absolutnie niezbędny jest krem ​​przeciw rozstępom, który nawilża i odżywia skórę. Jeśli krem ​​nie nawilża skóry, nie może jej wyleczyć i zapobiec przyszłym rozstępom. Musisz wybrać krem ​​przeciw rozstępom, który zawiera naturalne składniki.

Ten składnik jest tak wyjątkowy, ponieważ zapobiega utracie kwasu hialuronowego przez skórę. Bez tego kwasu komórki skóry nie są w stanie się zregenerować. Dlatego nigdy nie zastąpi utraconej tkanki skórnej. Jeśli masz tłustą skórę, to może być dla Ciebie kremem, ponieważ pomaga utrzymać nawilżenie skóry podczas jej nawilżania.

Sprawdź również listę składników kremu przeciw rozstępom, aby znaleźć te, które mogą być potrzebne. Istnieją kremy, które działają wyłącznie na rozstępy, podczas gdy inne mogą również pomóc w zmniejszaniu elastyczności lub tonizowaniu skóry. Wybór należy do Ciebie. Jednak nie powinieneś wybierać takiego, który zawiera kolagen. W rzeczywistości jest bezużyteczny do zmniejszania wyglądu blizn. Potrzebujesz kremu, który rozwiąże wszystkie problemy skóry.

Krem na rozstępy widoczne

Jeśli ostatnio przybrałaś na wadze lub straciłeś znaczną wagę w obszarze ciała, w którym mogą wystąpić rozstępy, możesz być ciekawy, jak są one widoczne. Wiele osób jest zaskoczonych, gdy odkrywają, że po latach nadal mogą być w tym samym stanie lub mieć ten sam wygląd. Istnieje wiele powodów, dla których może się to zdarzyć, z których niektórym można zapobiec. Jednak w przypadku ciąży lub nagłej utraty wagi przyczyny pojawienia się rozstępów mogą być trudne do zrozumienia i często trudne do pokonania.

Jeśli zastanawiasz się, jak rozstępy są widoczne podczas ciąży, w grę wchodzi kilka czynników. Obejmuje to czas ciąży, elastyczność skóry w okolicy brzucha i zawartość składników odżywczych w diecie. Wszystkie te czynniki odgrywają rolę w rozwoju skóry i szybkości zanikania śladów po ich pojawieniu się. Chociaż nie występują one we wszystkich przypadkach, należy pamiętać, że są one częstsze u kobiet otyłych lub mających inne problemy zdrowotne przed zajściem w ciążę.

Jak pojawiają się rozstępy? Te linie są w rzeczywistości bliznami po utracie elastyczności skóry. Występują, gdy skóra jest rozciągnięta poza jej zdolność do wytrzymania. Powoduje to rozerwanie najwyższej warstwy skóry i rozerwanie znajdujących się pod nią włókien kolagenowych.

Rozstępy po ciąży?

Zastanawiasz się, jak widoczne są rozstępy podczas ciąży? W pierwszym trymestrze nie pojawiają się tak często, ale później, w drugim i trzecim trymestrze, ich wygląd staje się bardziej oczywisty. Pozostawiane ślady mają często ciemnobrązowy kolor. Z czasem mogą stać się różowe lub nawet czerwonawe. Niektóre kobiety mają tendencję do rozwijania większych lub bardziej widocznych znamion, podczas gdy inne doświadczają tylko małych.

Jak leczysz i zapobiegasz rozstępom podczas ciąży? Chociaż te blizny są brzydkie, rzadko są niebezpieczne. Zwykle blakną po kilku miesiącach ciągłego noszenia, a zabieg można wykonać na miejscu lub w gabinecie kosmetycznym. Jeśli zauważysz rozwój śladów, natychmiast skonsultuj się z dermatologiem, ponieważ niektóre typy mogą być niebezpieczne dla nienarodzonego dziecka.

Jak widoczne są rozstępy podczas ciąży? W większości przypadków są dość niedostrzegalne. Kiedy stają się bardziej widoczne lub zaczynają krwawić, stają się problemem. Kiedy są produktem szybkiego lub nierównomiernego przyrostu masy ciała, mogą również uszkodzić elastyczność skóry. Jeśli zauważysz jakiekolwiek przebarwienia lub nadmierne krwawienie, ważne jest, aby natychmiast udać się do lekarza w celu uzyskania informacji na temat możliwości leczenia.

 • Intensywny błotny koncentrat wyszczuplający FIR
  Intensywny błotny koncentrat wyszczuplający FIR 500g
  220,00
 • Intensywny błotny koncentrat drenująco-wyszczuplający 500 g
  Intensywny błotny koncentrat drenująco-wyszczuplający 500 g
  190,00
 • Błotny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy 1kg
  Błotny koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy 1kg
  350,00
 • Krem antycellulitowy crema anticellulite 250ml
  Krem antycellulitowy crema anticellulite 250ml
  130,00
 • guam ujędrniający olejek antycellulitowy
  Ujędrniający olejek antycellulitowy 200 ml
  145,00
 • CRYO SLIM Uzupełniający płyn chłodzący do bandaży 250ml
  CRYO SLIM Uzupełniający płyn chłodzący do bandaży 250ml
  150,00
 • dua guam riducente krem dla mężczyzn
  Rozgrzewający Krem Wyszczuplający dla Mężczyzn 200ml
  160,00
 • Błotny koncentrat wyszczuplający brzuch i biodra Fanghi dalga pancia e girovita 500g
  Błotny koncentrat wyszczuplający brzuch i biodra Fanghi dalga pancia e girovita 500g
  210,00
 • Peeling antycellulitowy Algascrub dren-cell 420g
  Peeling antycellulitowy Algascrub dren-cell 420g
  155,00

Komentarz do "Krem na rozstępy"

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *