Ile wynosi zabieg usuwania cellulitu?

cellulit Guam kosmetyki (skórka pomarańczowa) jest częstym schorzeniem skóry. Jest on spowodowany przez zwiotczałą tkankę tłuszczową i łączną.

Na szczęście istnieją zabiegi, które mogą pomóc zmniejszyć jego wygląd. Niektóre wymagają zabiegów w gabinecie, podczas gdy inne są dostępne jako rozwiązania domowe.

Endermologie

Koszt zabiegu usuwania cellulitu Endermologie będzie zależał od liczby zabiegów, których potrzebujesz, aby osiągnąć pożądane rezultaty. Większość osób stwierdza, że potrzebuje serii 6-10 sesji, aby zobaczyć najlepsze rezultaty.

Jest to całkowicie nieinwazyjny proces, który wykorzystuje specjalną końcówkę, która ugniata i zasysa skórę, aby rozbić kieszenie komórek tłuszczowych, które powodują efekt twarogu. Zmiękcza również włókniste pasma tkanki łącznej, które powodują dołeczki.

W dodatku pomaga stymulować układ limfatyczny i zwiększa wymianę płynów. Prowadzi to do zmniejszenia obrzęków po liposukcji i poprawy wyników konturowania ciała.

Ponadto poprawia krążenie i zmniejsza ból mięśni i stany zapalne. Masaże pomagają także skórze stać się bardziej elastyczną i napiąć się, co skutkuje gładszą, jędrniej wyglądającą skórą.

Zabieg jest dopuszczony przez FDA do leczenia cellulitu, a także drobnych bólów mięśniowych, takich jak bóle pleców i szyi. Jest również stosowany w leczeniu pacjentów po operacji, ponieważ może zwiększyć krążenie krwi, detoksykacji układu limfatycznego i złagodzić obrzęk.

Jedna sesja Endermologie może trwać do godziny i wiele sesji będzie wymagane, aby zobaczyć zauważalną różnicę. Większość ludzi zauważa, że ich skóra czuje się bardziej miękka i elastyczna po zabiegu, podczas gdy inni mogą poczuć natychmiastowy wzrost poziomu energii.

Wielu celebrytów, takich jak Sylvester Stallone, America’s Next Top Model host Tyra Banks i Beyonce włączyło Endermologie do swoich rutynowych zabiegów kosmetycznych. Według producentów urządzenia, jest ono doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zwalczyć cellulit, ponieważ może rozbić kieszenie tłuszczowe, które powodują efekt dołeczków i zmniejszyć tkankę bliznowatą.

W rezultacie, gwiazdy, które poddały się zabiegowi zwalczania cellulitu, często mówią, że czują się lepiej po tym procesie. Zgłaszają również, że doświadczają zwiększonej energii i pobudzenia ich układu odpornościowego.

Poza korzyściami kosmetycznymi, endermologia może również pomóc w redukcji tkanki bliznowatej, która powstała po oparzeniach lub innych urazach skóry. Może być również stosowany do zmniejszenia stanu zapalnego i bolesności spowodowanej przez różne choroby lub warunki, takie jak gonty i zwichnięcia.

Lipoliza

Lipoliza to zabieg, który chemicznie rozpuszcza komórki tłuszczowe w małych obszarach ciała. Jest to dobra opcja dla tych, którzy nie potrzebują rozległej operacji, takich jak osoby z upartymi kieszeniami tłuszczu w biodrach i udach.

Procedura wykorzystuje połączenie kwasu deoksycholowego i fosfatydylocholiny do rozbicia błon komórek tłuszczowych, co pozwala na wypchnięcie tłuszczu z organizmu przez układ limfatyczny. To może również zmniejszyć wygląd cellulitu na leczonym obszarze.

Będziesz musiał upewnić się, że lekarz wykonujący twój zabieg lipolizy jest przeszkolony i doświadczony. Poproś, aby zobaczyć ich zdjęcia przed i po oraz ich kwalifikacje. Powinieneś również porozmawiać z nimi o tym, ile procedur wykonali i czy są wygodne z twoim typem ciała.

Typowo, zabiegi lipolizy są skuteczne tylko dla mniejszych obszarów tłuszczu, więc powinieneś rozważyć tę procedurę tylko wtedy, gdy masz kilka miejsc problemowych, które są trudne do rozwiązania z dietą i ćwiczeniami sam. Jeśli jednak masz dużą ilość tłuszczu w środkowej części ciała lub na udach, być może będziesz musiała poddać się chirurgicznej liposukcji.

Przed zabiegiem lipolizy należy unikać przyjmowania leków rozrzedzających krew i przeciwzapalnych przez około tydzień, aby zapewnić organizmowi wystarczającą ilość czasu na wyleczenie się z zabiegu. Należy również unikać opalania lub golenia obszaru, który będzie poddany zabiegowi, ponieważ może to podrażnić skórę i wpłynąć na proces gojenia.

Po zabiegu lipolizy należy przyjmować antybiotyk przez trzy do pięciu dni, aby odeprzeć infekcje. Twój lekarz dostarczy Ci również informacji o tym, jak zmaksymalizować swoje wyniki, w tym o diecie i programie ćwiczeń.

Twoje wyniki zaczną się pojawiać po kilku tygodniach i będą się nadal poprawiać, ponieważ Twoje ciało pozbywa się tłuszczu. Ważne jest, aby utrzymać zdrowy styl życia po zabiegu, więc wyniki będą trwać dłużej, jeśli utrzymasz nadmiar wagi.

W wyniku zabiegu skóra będzie gładsza, a uda i biodra będą wyglądały na szczuplejsze i bardziej napięte. Zaleca się, abyś przychodziła na regularne zabiegi, aby utrzymać doskonałe rezultaty.

Mezoterapia

Mezoterapia jest niechirurgicznym zabiegiem kosmetycznym, który wykorzystuje małe zastrzyki witamin, minerałów i leków w celu zmniejszenia cellulitu. Może być również stosowany w leczeniu zmarszczek i zwiotczałej skóry. Procedura może być wykonana w jednej sesji lub serii zabiegów.

Proces działa poprzez ukierunkowanie komórek tłuszczowych, które tworzą dołeczek w obszarze, który chcesz leczyć. Niszczy również pasma tkanki łącznej, które trzymają skórę w dół i zatrzymują tłuszcz, co skutkuje gładszym wyglądem.

Aby być skutecznym, wstrzyknięte rozwiązanie musi zawierać odpowiednie składniki, aby skierować się na konkretny obszar problemowy. Powinien być dostarczony przez maleńkie igły i być w stanie przeniknąć głęboko do mezodermy, warstwy tłuszczu pod skórą.

Typowo, igły są cieńsze niż te używane podczas innych procedur kosmetycznych, aby pomóc zminimalizować ból i dyskomfort. Terapeuta może zastosować znieczulenie, aby jeszcze bardziej zmniejszyć dyskomfort i siniaki.

Przed każdym zabiegiem mezoterapii lekarz przeprowadzi fizyczne badanie Twojego ciała, aby określić najlepsze miejsce do zabiegu. Terapeuta określi również, czy masz jakiekolwiek alergie lub warunki, które mogą zakłócić wyniki leczenia.

Dla większości pacjentów, aby osiągnąć widoczne rezultaty, wymagana jest seria 8 do 10 sesji mezoterapii. Szczupły pacjent szukający usunięcia cellulitu będzie potrzebował mniej zabiegów, podczas gdy pacjent z umiarkowaną nadwagą może potrzebować ich więcej.

Oprócz redukcji cellulitu, mezoterapia może zmniejszyć zmarszczki i poprawić teksturę skóry, a nawet może stymulować wzrost włosów. Proces jest bezpieczny, skuteczny i niechirurgiczny.

Sesja mezoterapii może trwać od 5 do 30 minut, w zależności od leczonego obszaru. Przed zastrzykami, terapeuta zastosuje miejscowe znieczulenie, aby pomóc Ci się zrelaksować.

Podczas zabiegu mezoterapii, terapeuta wstrzyknie Twojemu ciału mieszankę leków, aminokwasów, witamin i kwasu hialuronowego. Połączenie tych substancji pomaga skórze produkować więcej kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, co skutkuje bardziej miękką, promiennie wyglądającą skórą.

Terapeuta wymiesza składniki dla Twoich konkretnych potrzeb i wstrzyknie je do mezodermy, warstwy pod skórą. Terapeuta będzie następnie monitorował Twoje postępy, aby upewnić się, że w pełni korzystasz z sesji mezoterapii.

Microblading

Microblading to półtrwała technika, która wykorzystuje cienkie ostrze do umieszczania pigmentu pod skórą. Jest to popularna alternatywa dla makijażu permanentnego i została poparta przez nowoczesnych influencerów, takich jak Sandra Oh, Bella Thorne i Lorde.

Koszt zabiegu może się różnić w zależności od artysty i lokalizacji. Duże miasta z dużą ilością salonów mogą pobierać więcej za procedurę, a niektórzy artyści mogą być niewiarygodnie drogie, zwłaszcza ci, którzy są uważane za Master Artists.

W uzupełnieniu do wysokiej ceny, niektórzy artyści będą również wymagać bezzwrotnego depozytu dla początkowej sesji. To świetny pomysł, aby zarezerwować konsultacje przed zobowiązaniem się do kosztów procedury, ponieważ da Ci więcej informacji na temat tego, co proces obejmuje i pozwoli Ci podjąć świadomą decyzję.

Ważne jest, aby zadać artyście pytania przed uzyskaniem microbladed, ponieważ chcesz mieć pewność, że jest to właściwy wybór dla Ciebie. Technik powinien być w stanie wyjaśnić, co jest zaangażowany i jak długo wyniki trwać.

Twój artysta powinien również być w stanie pokazać przykład swojego pożądanego wyglądu. Chociaż nie jest możliwe, aby dopasować swoje brwi dokładnie, należy być w stanie zapewnić artystę z dobrym pomysłem, co masz nadzieję osiągnąć.

Podczas procesu microblading, technik będzie stosować odrętwienie i używać narzędzia do układania “włosy” na powierzchni skóry. Po kilku przejściach, zastosuje kolor, aby stworzyć wygląd, który chcesz osiągnąć.

Po procesie microblading, ważne jest, aby postępować zgodnie z rutyną po zabiegu, którą zaleca twój artysta. Unikanie słońca i pocenia się może pomóc zapewnić, że nowe brwi trwać tak długo, jak to możliwe.

Jeśli brwi zaczynają blaknąć lub wyglądać patchy, zaplanować spotkanie touch-up w lokalnym salonie microblading. Te sesje mogą być tak niskie, jak 100 dolarów i są doskonałym sposobem, aby utrzymać brwi patrząc fresh.

While microblading jest bezpieczny, skuteczny sposób, aby zwiększyć swoje brwi, to może być szkodliwe, jeśli nie zrobić poprawnie. Niedoświadczeni technicy mogą ciąć zbyt głęboko, powodując blizny zwane keloidami.

.

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *